„CHARLIE HEBDO” DLA DARCZYŃCÓW FUNDACJI WOR

Aktualności

Fundacja Wolność od Religii od września 2014 realizuje projekt Równość w szkole . Ostatnim etapem projektu jest zaplanowana na m-c maj równościowa kampania billboardowa na terenie woj. lubelskiego. Aby rozliczyć grant otrzymany na realizację projektu (fundusze EOG program „Obywatele dla demokracji”) fundacja musi zainwestować 10% wartości dotacji tzw. wkład własny.
Brakuje nam jeszcze 4 tys. zł. Nie chcemy być nudni i kolejny raz prosić Was o darowizny, bez których nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Darowane fundacji dwa francuskie egzemplarze wydania „Charlie Hebdo” z 14 stycznia tego roku, oprawiliśmy i chcielibyśmy prosić Was o udział w pewnego rodzaju aukcji. W aukcji polegającej na deklaracji darowizny na rzecz fundacji. Deklaracje prosimy składać w komentarzach pod postem lub przesyłać na nasz e-mail fundacja.wor@gmail.com. Wówczas w Waszym imieniu (anonimowo?) dopiszemy deklarowaną kwotę. Mamy na to 10 dni (do 30 kwietnia do północy). Następnie obu darczyńcom, którzy zadeklarowali i ostatecznie wpłacą najwyższą kwotę darowizny wyślemy te symboliczne prezenty.
Zapraszamy Was na stronę projektu i dziękujemy za Wasze wsparcie nie tylko dziś, ale również wczoraj i jutro. Będziemy wdzięczni również gdy udostępnicie post na Facebooku.

Link:

 

20150421_085523

Edycja z dnia 04.05.2015

Bardzo serdecznie dziękujemy za darowiznę w wysokości 2 000 zł. Panu R. Mazurkowi. Dziś wysyłamy prezent 🙂